Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Remonty w PKP

edonra

Edonra

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

Mój profil

Opis bloga

mój avatar

archiwum

    2014
    Wrzesień
    Sierpień

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 3225 osób

Remonty w PKP

PKP zamierza zamknąć na rok trasę na linii Warszawa-Białystok. Jest to wywołane trwającym remontem, którego celem jest uzyskanie mniej więcej jednej godziny w trakcie przewozów z Warszawy do Białegostoku i odwrotnie. Nie jest to jedyny fragment, którego zamknięcie może zostać wcielone w życie.

Choć taka sugestia być może jest pracochłonna przynosi wiele korzyści. Czas trwania aktualnego remontu może zostać skrócony, aż o 10 miesięcy, co oznacza, że już w przyszłym roku będzie możliwe przewożenie na linii Warszawa-Białystok. Prawdopodobny termin wprowadzenia modyfikacji to wrzesień i październik. Jako zastępstwo wprowadzone zostaną autobusy. Rozpatruje się także inne warianty zastępcze.

To jednak nie jedyna modernizacja jaka oczekuje nas tego roku. Bardzo możliwe, że pojawią się następne propozycje zamknięcia niektórych sektorów. Kolej przewiduje więcej remontów też w przyszłym roku. Nie jest jednoznaczne czy zmiany zostaną przedłożone na wszystkich odświeżanych odcinkach, gdyż są z tym związane pewne niedogodności.

Źródło: oliwbud.pl


Głosuj (0)
edonra 16:57:23 16/08/2014 [Powrót] Komentuj