Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Problemy z Counter-Strike 1.6

edonra

Edonra

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

Mój profil

Opis bloga

mój avatar

archiwum

    2014
    Wrzesień
    Sierpień

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 3225 osób

Problemy z Counter-Strike 1.6

Jeśli chodzi o gry z gatunku strzelanek FPP to nie ma obiekcji co do tego, że jedną z najbardziej popularnych gier wszechczasów, w szczególności jeżeli chodzi o rozgrywki sieciowe jest Counter Strike. Jest to drużynowa gierka taktyczna, co jest także w pewnym sensie fenomenem.

Gra CS wyszła jako mod do innej legendarnej gry Half-Life. Jej renoma sprawiła jednak, że potem mod stał się całkowicie samoistną grą znaną współcześnie pod nazwą CS 1.6. Dopiero po jakimś czasie giera doczekała się kontynuacji i na dobre zagościła na kompach jako HIT.

Co mogę rzec o samej rozgrywce? Zasady gry są proste. Możesz dołączyć do terrorystów, lub do drużyny przeciwnej z dopiskiem Anty, czyli brygady antyterrorystycznej, której celem jest pojedynek z terrorystami. Zadanie polega na podkładaniu bomb albo pilnowaniu zakładników czy też odbijaniu zakładników i nie zezwoleniu na podłożenie bomby. Istnieją również inne tryby rozgrywki.

Gierka doczekała się także botów, czyli dodatków pozwalających na grę z komputerowymi rywalami. Same style gry są różnorakie. Niektórzy uwielbiają kampować, czyli skrywać się w ukryciu czekając aż ktoś pojawi się na widoku. Inni wolą działać bardziej ofensywnie. Faktycznie każdy może tutaj odkryć coś dla siebie.

CS to giera, w którą powinien zagrać właściwie każdy przynajmniej po to aby poznać jedną z najbardziej znanych gier wszechczasów uwzględnianą nieomalże w każdym spisie. Grę można pobrać na tym blogu: counter strike 1.6 download


Głosuj (0)
edonra 00:02:28 18/09/2014 [Powrót] Komentuj